Ieškoti šiame dienoraštyje
Grafinis dizainas ir brandingas (ženklodara): apžvalga ir analizė.
- Gauti nuorodą
- „Facebook“
- X
- El. paštas
- Kitos programos
Etiketės
Populiarūs įrašai
KONKURSAI IR LAIMĖS HORMONAI: NACIONALINIO DAILĖS MUZIEJAUS LOGOTIPO KŪRIMO ISTORIJA
- Gauti nuorodą
- „Facebook“
- X
- El. paštas
- Kitos programos
Komentarai
Tipo, iš mokesčių mokėtojų pinigų nukniaukė antrai iškabai, ar kas?..
Tai taip pat gali būti nesveiko tupymo pasekmė: įstaigos ieško pigiausių variantų, dizaineriai už grašius nesuka galvos...
Esi nusipelnęs žmogus, viešojoje erdvėje šį blogą skaito tiek pradedantys dizaineriai, tiek Tavo kolegos. Manau abi auditorijos su malonumu išgirstų iš Tavęs patarimų kaip REIKIA daryti, kaip TU sieki rezultato ir kaip matai procesą, kokias pavyzdžiais TU seki ir kas Tavo manymu yra Lietuvoje su dizainu gerai, geriau, blogai, kas apskritai su juo bus.
Labai vertinu Tavo budrias akis kasdienybei, padrikas kritines pastabas tam, ką blogo kasdien pamatai gatvėje, internete ar ant jogurto indelio, tačiau dažnas įrašas tiesiog REIKALAUJA papildymo. Juk blogas nėra skelbimų lenta: įbėgai, sukeverzojai ant lapelio, pakabinai, ate..
Tavo blogo formatas unikalus (turint omeny mano žinomų autorių ratą): elementarių dizaino klaidų ir nonsensų pašiepimas. Tačiau turinio prasme viskas labai neišbaigta.
Esi patyręs ir išmintingas profesionalas, o dėstai akivaizdžius dalykus: plagijuotas dizaino elementas, nelogiškas pavadinimo ir logo sąryšis, žioplos klaidos, etc. Tai man ir nesueina kodėl taip?
Gal Tau vertėtų pagalvoti apie kokį miniprojektėlį "dizaino policija", kur keli autoriai viešojoje internetinėje erdvėje dėtų savo pastabas apie blogus dizaino pavyzdžius.
Pagarbiai,
S.
Ir kas čia ypatingo?..